Digiturk PLAY Bireysel Internet TV (IPTV) Paketi

Artikelnummer: 00011

  • Lig TV
  • Bein Sports
  • Spor Toto Süper Lig
  • Türkiyenin en büyük Pay TV saglayicisi artik Almanyada!

Kategorie: Kampanyalar

Paket Secimi
Ödeme Sekli

ab 46,90 €

inkl. 19% USt.
kostenloser Versand innerhalb DE,
zzgl. Versand ins Ausland

sofort verfügbar

Dieses Produkt hat Variationen. Wählen Sie bitte die gewünschte Variation aus.


Digiturk Euro Play Bireysel Internet TV Paketi

Dikkate alinmasi gereken Konular:
Cihazinizin Aktivasyonu icin altdaki "BURDAN" yazili olan PDF Dosyasini indirip * olan bölümleri doldurup ve Imazlayarak bize Ulastirmaniz gerekmekltedir. Imzalanmamis Formler Askiya alinir ve Kart/Kutu Aktiv hale gelmez
 

Digitürk Play Nedir?
Digitürk Play Digitürk`ün çanak antene ihtiyaç duymadan  internet  üzerinden ?livestream? teknolojisi 24 saat canli yayin yapan adaptive streaming özelligi ile donmama takilmama garantisiyle Türk kanallari veya Türkiye Süper Ligi ve Basketbol Ligini  bilgisayariniz veya mobil cihazlariniz araciligi ile  TV yayinlarini izlemenize olanak veren web yayinciligidir.

Yayin Paketi:

Aile Paketi( Sadece Ulusal Kanallar) : Digitürk Play aile paketi seçenegiyle Türkiye?nin çok tercih edilen Ulusal kanallardan haber kanallarina, filmlerden çizgi filmlere, belgesel kanallarindan Türk müzik kanallarina, kadin programlarindan eglence programlarina kadar farkli bir çok içerik türünü bu pakette bulabilirsiniz. Üstelik ister canli, ister 12 saat geri alin izleyin! Tekrar Izle ya da kaydetme özellikleri ile ulusal kanallarin en sevilen dizilerini dilediginiz zaman izleyin.

Aile + Spor Paketi (Full Paket): 
Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto Basketbol Liginin nefes kesen tüm maçlari HD kalitesinde izleyebilir ayni zamanda spor paketinin içerisinde bulunan  Aile Paketindende yararlanarak  ulusal kanallardan, filmlerden çizgi filmlere, haberden belgesele, kadin programlarindan Türk müzik kanallarina kadar farkli bir çok içerik bu pakette bulabilirsiniz. Üstelik ister canli, ister 12 saatte kadar yayinlari  geri alabilir  Tekrar Izle ya da kaydetme özellikleri ile ulusal kanallarin en sevilen dizilerini, Ligkolig ile dört büyüklerin kaçirdiginiz tüm maçlarini, Süper Lig?deki tüm maçlarin özetlerini ve beIN SPORTS? un en sevilen programlarini dilediginiz zaman Avrupa`da izlemenin keyfini yasayin.

Digiturk Euro nun Sözlesme ve AGB´ lerini
BURDAN indirebilirsiniz!!!!!

Önemli Bilgi:

Digitürk sözlesmenizi iptal etmek isterseniz, bu isteginizi üyelik süresinin bitimine alti hafta kala yazili olarak Digitürk Europe GmbH'e bildirmek zorundasiniz! (Her iki Ödeme seklinde´de) Aksi halde sözlesmeniz otomatik olarak seçilen temel üyelik süresi kadar uzayacaktir.! 

Digitürk Üyelik Süresi ve Ödeme Sekli :

Aylik Ödeme: Digitürk Aylik Ödeme seçenegiyle ürün almaniz durumunda birkerelik Ön Ödeme yani kampanya türüne göre; Kutu + Aktivasyon + Üyelik ilk Ay Ödemesi alinmaktadir. Ön ödeme sonrasi 12 Aylik üyelik tercih etmisseniz 11 ay ? 24 aylik tercih etmisseniz  23 ay boyunca ürün satin alma islemi esnasinda belirtilen aylik tutar hesabinizdan aylik olarak çekim yapilmaktadir.

1 Yillik Pesin Ödemeli:
Digitürk 1 Yillik Pesin Ödeme seçenegini tercih etmeniz durumunda ödeme toplam 1 yillik tutari olup, üyeliginiz satin aldiginiz günden baslayarak  bir yil süre için geçerlidir.

2 Yillik Pesin Ödemeli:
 Digitürk 2 Yillik Pesin Ödeme seçenegini tercih etmeniz durumunda ödeme toplam 2 yillik tutari olup, üyeliginiz satin aldiginiz günden baslayarak  iki yil süre için geçerlidir.

Digitürk Play IP Kutu nedir ?

Digitürk Play  IP kutu, çanak antene veya kuruluma ihtiyaç duymadan internet kablo baglantisi ile televizyonunuzdan Digitürk`ün spor, sinema, ulusal, haber, çocuk ve 80?den fazla Ulusal kanal yayini izlemek amaçla Humax isbirligi üretilmis cihazdir.

Digitürk Play Internet Üzeri Kurulumu Digitürk Play IP Kutulu TV Mobil Tablet Bilgisayar Paket Kurulumu:

Digitürk Play IP Kutulu ürün kurulumu çok kolaydir. IP Kutuyu internete ve televizyona bagliyorsunuz kutu açikdiktan sonra sizden bir defaligina email ve sifre istiyor.Bizlerin aktivasyon sonrasi size göndermis oldugumuz email ve sifreyi girip yayinlarinizi izlemeye basliyorsunuz.
Ayni zamanda ayni email ve sifrenizle akilli,cep telefonuzdan,tabletinizden,bilgisayarinizdan dileginiz yerde,dilediginiz zaman yayinlari izleyebilirsiniz.

Digitürk Play Sadece Mobil + Tablet + Bilgisayar Kurulumu

Herhangi bir kurulumu yoktur! Siparis sonrasi aktivasyon isleminiz tamamlanarak kullanici adiniz ve sifreniz sizlere gönderilir.Akilli telefonunuza Digitürk Yurdisi Play Uygulamasini indirerek giris bilgilerinizi girerek yayinlari hemen izlemeye baslarsiniz.

 

Durchschnittliche Artikelbewertung

Geben Sie die erste Bewertung für diesen Artikel ab und helfen Sie Anderen bei der Kaufenscheidung:

Bitte melden Sie sich an, um einen Tag hinzuzufügen.